MF100A12F5
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MF100A12F5
JLCPCB Part #
C781122
Package
F5
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 1.2kA 1.2kV 1.65V@100A 100A 200uA@600V 280W 35ns F5 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS