TF02-10NG-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
TF02-10NG-RC
JLCPCB Part #
C7361185
Package
0402
Description
1.35Ω 10nH 13@500MHz 200mA 4.5GHz ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS