MD200S18M3
MFR.Part #
MD200S18M3
JLCPCB Part #
C781070
Package
M3
Description
-40℃~+150℃ 1.45V@300A 1.8kV 2.24kA 200A 500uA@1.8kV Three-Phase Rectifier M3 Bridge Rectifiers ROHS