MD200A16D2
MFR.Part #
MD200A16D2
JLCPCB Part #
C781056
Package
D2
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 1.3V@300A 1.6kV 200A 7.5kA D2 Diodes - General Purpose ROHS