MD165K08D2
MFR.Part #
MD165K08D2
JLCPCB Part #
C781049
Package
D2
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.2V@300A 165A 6.4kA 800V D2 Diodes - General Purpose ROHS