MD100K12D1
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MD100K12D1
JLCPCB Part #
C780437
Package
D1
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.2kV 1.35V@300A 100A 4kA D1 Diodes - General Purpose ROHS