MD100K08D1
MFR.Part #
MD100K08D1
JLCPCB Part #
C780436
Package
D1N
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.35V@300A 1.8kV 100A 4kA D1N Diodes - General Purpose ROHS