SCE048XD3DB3F
MFR.Part #
SCE048XD3DB3F
Description
-40℃~+85℃ 2.9kHz 28V~48V 35.54mm 42.85mm 95dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS