SCE048MA2CT1B
MFR.Part #
SCE048MA2CT1B
Description
-40℃~+85℃ 28V~48V 2kHz 38.39mm 42.85mm 75dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS