SCE016XD2DB1F
MFR.Part #
SCE016XD2DB1F
Description
-40℃~+85℃ 2kHz 42.85mm 49.43mm 6V~16V 95dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS