S42C043391JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S42C043391JP
JLCPCB Part #
C7355285
Package
0606
Description
2 390Ω 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS