REC8-243.3SRW/H2/A/M/SMD-R
Extended
MFR.Part #
REC8-243.3SRW/H2/A/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C7338151
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 1.6A 18V~36V 2kV 3.3V 85% 8W SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS