REC7.5-1212SRW/H1/A/M/SMD-R
MFR.Part #
REC7.5-1212SRW/H1/A/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C7338086
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 12V 1kV 625mA 7.5W 85% 9V~18V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS