PS10-1R8K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PS10-1R8K-RC
JLCPCB Part #
C7328675
Package
1515
Description
1.8uH 2.1A 90mΩ ±10% 1515 Power Inductors ROHS