PJD14P06A-AU_L2_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PJD14P06A-AU_L2_000A1
JLCPCB Part #
C7327870
Package
TO-252AA
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 10nC@10V 110mΩ@10V 2.5V 2W、40W 3.2A、14A 60V 785pF TO-252AA MOSFETs ROHS