ME6203A33PG
Extended
Manufacturer
MICRONE(Nanjing Micro One Elec)
MFR.Part #
ME6203A33PG
JLCPCB Part #
C81826
Package
SOT-89-3
Description
0℃~+100℃ 1 100mA 13uA 3.3V 30V 40dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection Positive SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS