SM204F5R10TKQTR3K0
Extended
Manufacturer
Firstohm(First Resistor & Condenser)
MFR.Part #
SM204F5R10TKQTR3K0
JLCPCB Part #
C779490
Package
MELF
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 5.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS