PCI30-330M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCI30-330M-RC
JLCPCB Part #
C7325228
Package
SMD,13x9.4mm
Description
1.6A 250mΩ 33uH ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS