PCT68/25HK
MFR.Part #
PCT68/25HK
JLCPCB Part #
C7324378
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 25V 68uF 900mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS