OWMB-1295P-24-5
Extended
Manufacturer
Ole Wolff Electronics Inc.
MFR.Part #
OWMB-1295P-24-5
JLCPCB Part #
C7323602
Package
Plugin,D=12mm
Description
-40℃~+85℃ 12mm 2.4kHz 3V~7V 85dB 9.5mm Electromagnetic Passive (Externally Driven) 插件,D=12mm Buzzers ROHS