SPI21N50C3XKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SPI21N50C3XKSA1
JLCPCB Part #
C7318371
Package
TO-262-3
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 190mΩ@13.1A,10V 2.4nF@25V 208W 21A 3.9V@1mA 560V 95nC@10V TO-262-3 MOSFETs ROHS