SLP561M200C5P3
MFR.Part #
SLP561M200C5P3
JLCPCB Part #
C7316890
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 200V 25mm 3000hrs@105℃ 355.3mΩ@120Hz 35mm 560uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS