S42C043241GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S42C043241GP
JLCPCB Part #
C7308449
Package
0606
Description
2 240Ω 4 63mW ±2% ±200ppm/℃ 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS