S41X043394GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S41X043394GP
JLCPCB Part #
C7308319
Package
0404
Description
2 390kΩ 4 63mW ±2% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS