S41C083750FP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S41C083750FP
JLCPCB Part #
C7308271
Package
0804
Description
31.25mW 4 75Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS