MPM3808GLE-12-AEC1-P
Extended
Manufacturer
Monolithic Power Systems
MFR.Part #
MPM3808GLE-12-AEC1-P
JLCPCB Part #
C7305237
Package
QFN-15(3x4)
Description
1 1.2V 2.5V~5.5V 3A QFN-15(3x4) DC-DC Power Modules ROHS