TF06E1000BT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
TF06E1000BT
JLCPCB Part #
C778445
Package
1206
Description
100Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS