MC22FF471G-TF
MFR.Part #
MC22FF471G-TF
JLCPCB Part #
C7300701
Description
-55℃~+125℃ 1kV 470pF 4mm 5.7mm ±2% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS