MC12FA680F-F
MFR.Part #
MC12FA680F-F
JLCPCB Part #
C7300643
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 100V 2mm 3.2mm 68pF ±1% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS