MC12FA510J-TF
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC12FA510J-TF
JLCPCB Part #
C7300637
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 100V 2mm 3.2mm 51pF ±5% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS