0201WMF1913TEE
MFR.Part #
0201WMF1913TEE
JLCPCB Part #
C778415
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS