0201WMD1003TEE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0201WMD1003TEE
JLCPCB Part #
C778396
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS