LRHQ30-101K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
LRHQ30-101K-RC
JLCPCB Part #
C7295973
Package
1812
Description
100uH 160mA 2.5Ω ±10% 1812 Power Inductors ROHS