RNCS0805BKE2K21-AS
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNCS0805BKE2K21-AS
JLCPCB Part #
C7293608
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS