RN10C1001CT5-25
MFR.Part #
RN10C1001CT5-25
JLCPCB Part #
C7292816
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS