RMCS0603FT1R21-HP
MFR.Part #
RMCS0603FT1R21-HP
JLCPCB Part #
C7289745
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.21Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS