IPP120N08S404AKSA1
MFR.Part #
IPP120N08S404AKSA1
JLCPCB Part #
C7289526
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 120A 179W 4.4mΩ@100A,10V 4V@120uA 6.45nF@25V 80V 95nC@10V TO-220-3 MOSFETs ROHS