IAUA250N04S6N007EAUMA1
MFR.Part #
IAUA250N04S6N007EAUMA1
JLCPCB Part #
C7288402
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 124pF@25V 192W 380A 3V 40V 8.377nF@25V HSOF-5 MOSFETs ROHS