RM14F71R5CT
MFR.Part #
RM14F71R5CT
JLCPCB Part #
C7288395
Description
-55℃~+155℃ 500mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS