RM06F5600CT
MFR.Part #
RM06F5600CT
JLCPCB Part #
C7288344
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS