RM06F1404CT
MFR.Part #
RM06F1404CT
JLCPCB Part #
C7288335
Description
-55℃~+155℃ 1.4MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS