HFC05-15NJ-RC
MFR.Part #
HFC05-15NJ-RC
JLCPCB Part #
C7285534
Description
12@100MHz 15nH 2.5GHz 320mΩ 600mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS