REC7.5-4815DRW/H2/A/M/SMD-R
MFR.Part #
REC7.5-4815DRW/H2/A/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C7278756
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
15V 2 250mA 2kV 36V~72V 7.5W 86% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS