REC7.5-1205SRW/H2/A/M/SMD
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC7.5-1205SRW/H2/A/M/SMD
JLCPCB Part #
C7278649
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 1.5A 2kV 5V 7.5W 82% 9V~18V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS