REC7.5-1205DRW/H1/A/M/CTRL
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC7.5-1205DRW/H1/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C7278638
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1kV 2 5V 7.5W 750mA 82% 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS