FB100505T-220Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FB100505T-220Y-S
JLCPCB Part #
C7275954
Package
0402
Description
1 22Ω@100MHz 350mΩ 0402 Ferrite Beads ROHS