EMLA500ARA101MHA0G
MFR.Part #
EMLA500ARA101MHA0G
JLCPCB Part #
C7272469
Package
SMD,D8xL10.3mm
Description
-40℃~+105℃ 10.3mm 100uF 140mA@120Hz 3000hrs@105℃ 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS