EKMS181VSN102MQ40S
MFR.Part #
EKMS181VSN102MQ40S
JLCPCB Part #
C7271290
Package
Plugin,D25.4xL42.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 180V 2.45A@120Hz 25.4mm 3000hrs@105℃ 42.5mm ±20% Plugin,D25.4xL42.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS