EC7BW-48S12N
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC7BW-48S12N
JLCPCB Part #
C7270714
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 1.67A 12V 18V~75V 20W 90% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS