EC7BW-24S33
MFR.Part #
EC7BW-24S33
JLCPCB Part #
C7270710
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 18W 3.3V 5.5A 87% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS